79 відгуків
+380 (50) 920-48-49
Toolmaster.com.ua интернет-магазин насосного оборудования и сантехники +380509204849

Посібник для чайників - як вибрати насос для води для побутових потреб?

Посібник для чайників - як вибрати насос для води для побутових потреб?

Підбираючи насос для води для побутових потреб необхідно відповісти на декілька простих питань. Відповіді допоможуть визначитися з типом придбаного насоса або насосної станції без фахівця.
Перше, визначте - яка рідина буде перекачуватися?
Рідина умовно можна розділити на дві категорії: чиста вода, забруднені води.
Під чистою водою маємо на увазі воду для побутових потреб, ще в дану класифікацію входить морська вода, хлорована вода, оброблена озоном. Для роботи з таким видом рідини підходити більшість насосів: поверхневі, відцентрові й заглибні.
Забруднена вода інакше називається використана, як правило, це вода з септиків, вигрібних ям, застояна вода, яка містить домішки твердих частинок. Для такої якості рідини рекомендовано розглядати моделі насосів з серії дренажні або фекальні.
Друге – звідки необхідно перекачувати воду або рідина?
Для подачі води з колодязя або свердловини рекомендується використання заглибного або свердловинного насоса для води для побутових потреб. При виборі такої моделі враховується діаметр свердловини, глибина занурення і необхідний обсяг води для подачі. Діаметр і глибина свердловини визначається перед установкою насос.
При подачі води з бака або резервуара встановлюється поверхневий насос. Якщо подача води необхідна з штучного або природного водоймища, то так само використовують поверхневий насос. Установка передбачає два варіанти розташування насоса:
- установка насоса для води для побутових потреб вище рівня води, режим роботи на всмоктування;
- розміщення насоса нижче рівня рідини або на одному рівні з водою.
Третє – як визначити робочі характеристики насоса для води для побутових потреб необхідні Вам?
Продуктивність або номінальна продуктивність – це обсяг рідини, що перекачується за умовну одиницю часу. Вимірювання зазначаються в характеристиках в літрах за хвилину або метри кубічні в годину.
Манометрична висота показує, на яку висоту зможе піднятися рідина за умови втрати напору в процесі подачі води з урахуванням довжини всмоктуючого і нагнітального трубопроводу в метрах.
Ці характеристики дуже важливі, що б зрозуміти вода з крана капати при використанні або натиск буде достатнім для миття посуду в раковині. Але якщо ви хочете одночасно використовувати потік води для купання в душі, використання пральної машинки і плюс полив городу, то ці характеристики повинні бути максимально високими.
У наступній статті ми розглянемо приклади, як вибрати насос для поливу городу на дачі, і який насос для води для побутових потреб  хороший для приватного будинку.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner